top of page
IMG_3545.jpg

Zabudowy szachtów instalacyjnych i portali drzwiowych

Stolarnia Meble i Wnętrza wykonuje na potrzeby budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i komercyjnego wysokiej jakości zabudowy szachtów elektrycznych oraz portali drzwiowych i windowych. Każdy projekt powstaje zgodnie z otrzymaną specyfikacją oraz z wykorzystaniem wytrzymałych i ognioodpornych materiałów. Nasze wyroby spełniają wszelkie wymagane normy techniczne, a jednocześnie gwarantują komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Z usług naszej firmy chętnie korzystają deweloperzy, którym zależy na indywidualnym doborze niezawodnych rozwiązań. Tworzymy zabudowy szachtów instalacyjnych, które w skuteczny i estetyczny sposób maskują urządzenia sanitarne, gazowe i elektryczne, a przy tym pozostawiają swobodny dostęp do kluczowych punktów. Powstają z trudno zapalnych surowców, które wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz eleganckim wykończeniem. Części wspólne w obiektach mieszkalnych i biurowych zyskują schludny i stylowy charakter dzięki zabudowom portali drzwiowych i windowych. To znakomita alternatywa dla standardowych opasek.

Czym są zabudowy szachtów instalacyjnych?

Szacht to nic innego, jak pionowy kanał w konstrukcji budynku, który służy do prowadzenia instalacji wewnętrznych, w tym: elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz gazowej. Ze względu na ryzyko uszkodzenia lub awarii systemu dostęp do urządzeń powinien być maksymalnie ograniczony, zwłaszcza dla osób postronnych i nieupoważnionych. W tym celu doskonale sprawdzą się zabudowy szachtów dostępne w naszej ofercie. Odpowiednio zaprojektowane osłony pozwalają w łatwy sposób dostać się do instalacji jedynie serwisantom dokonującym przeglądów lub napraw. Zabudowy szachtów spełniają dwie funkcje – zabezpieczenia urządzeń elektrycznych oraz dekoracyjną, nadając wnętrzom estetyczne wykończenie. Wiemy także, jak ważne jest stosowanie sprawdzonych, ognioodpornych materiałów o określonych właściwościach fizycznych i chemicznych. Dzięki temu zwiększamy ochronę mieszkańców lub użytkowników budynku przed zbyt szybkim rozprzestrzenianiem się płomieni podczas pożaru.

Zabudowy portali drzwiowych – Stolarnia Meble i Wnętrza

Portale drzwiowe są rodzajem zabudowy wokół otworu ościeża. Skutecznie zamaskują metalowe elementy, a przy tym doskonale sprawdzą się zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Stosuje się je głównie dla zwiększenia walorów wizualnych wnętrza. Dodają pomieszczeniom charakteru i elegancji oraz pozwalają na personalizację obiektu mieszkalnego lub biurowego już na samym wejściu. Co więcej, stanowią niezwykle praktyczny dodatek. Zabudowy portali drzwiowych chronią otwór przed zabrudzeniami i uszkodzeniami powstającymi na przykład podczas wnoszenia mebli i innych gabarytów. Wykonujemy zabudowy tak, aby skrzydła drzwi wraz z portalem tworzyły piękną całość. Ponadto uwzględniamy preferencje i oczekiwania naszych klientów. Stosujemy wyłącznie takie materiały, które spełniają obowiązujące normy jakości i bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że tak wielu przedstawicielu branży deweloperskiej chętnie korzysta z naszych usług.

Co to są zabudowy portali windowych?

Naszą specjalnością są także zabudowy portali windowych, które zwykle można spotkać w różnego rodzaju przestrzeniach publicznych, biurowcach oraz blokach mieszkalnych. Zwiększają estetykę oraz elegancję korytarzy oraz wspólnych części. Zapewniają trwałość i wygodę użytkowania, a jednocześnie nowoczesny design. Dzięki starannie dobranym materiałom pozwalają także uzyskać właściwości przeciwpożarowe pomieszczenia, co ma szczególne znaczenie w przypadku pożaru. Wykonywane wokół portali windowych zabudowy sprawiają, że przestrzeń staje się nie tylko funkcjonalna i przyjazna wszystkim użytkownikom, ale także nabiera wyrafinowanego wykończenia. Z nami stworzysz estetyczne wizualnie wnętrza, spójne z wyglądem całego budynku. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy zapewniają profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru, produkcji i montażu zabudowy szachtów instalacyjnych oraz portali drzwiowych i windowych.

bottom of page